Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

online консультація

Розклад online консультацій з фізичного виховання

на весняний семестр 2020-2021 н.р.

https://meet.google.com/efq-heqk-doh

III пара

IV пара

ПН

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

силові види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Коноваленко О.К.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

фітнес – Семашко С.А., Крівенцова О.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

баскетбол – Осіпов В.М.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес – Семашко С.А., Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

СМГ – Ганшина В.В.

силові види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

ВТ

баскетбол – Осіпов В.М.

бадмінтон – Брагін Я.Ю.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

бокс – Хромих Р.В.

волейбол – Коновалов Д.О.,

Пономаренко О.В.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

 

СР

волейбол – Пономаренко О.В.

силові види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Коноваленко О.К.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

фітнес – Крівенцова О.В.

СМГ – Ганшина В.В.

баскетбол – Церковна О.В.

бадмінтон – Брагін Я.Ю., Танянський С.Ф.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Крівенцова О.В.

СМГ – Ганшина В.В.

бокс – Хромих Р.В.

самбо – Круковський Г.І.

ЧТ

 

 

баскетбол – Осіпов В.М.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В.

 

 

бокс – Хромих Р.В.

волейбол – Коновалов Д.О.,

Пономаренко О.В.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес – Семашко С.А.

футбол – Кутузов М.Ю.

СМГ – Ганшина В.В.

ПТ

волейбол – Коновалов Д.О.

настільний теніс – Коноваленко О.К.

фітнес – Крівенцова О.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

бокс – Хромих Р.В.

футбол – Лисакевич В.В.

баскетбол –  Церковна О.В.

бадмінтон – Брагін Я.Ю., Танянський С.Ф.

силові види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

бокс – Хромих Р.В.

фітнес – Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

самбо – Круковський Г.І.

СМГ – Оршацька Н.В.