Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Вдале завершення футбольного сезону

Збірна команда ХНУРЕ з футболу, у складі  іноземних студентів, знову вдало закінчила виступи у Чемпіонаті та Кубку м. Харкова серед спортивних клубів. За підсумками сезону 2019 р. команда посіла друге місце у Чемпіонаті та стала фіналістом Кубку.

За останні роки наша збірна по праву здобула репутацію однієї з найсильніших команд міста, що відстоювала честь університету. Нагадаємо, що у 2018 р. команда стала бронзовим призером Чемпіонату та вже поспіль трьох останніх розіграшів Кубку ставала фіналістом.

На разі, все це стало можливим, не в останню чергу, завдяки піклуванню керівництва університету та спортивного клубу, які створили сприятливі та комфортні умови для тренування команди.

Вітаємо наших футболістів з вдалим завершенням сезону! Та бажаємо їм успіхів та здобутків у подальших виступах.