Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Чемпіонат Світу з пауерліфтингу в Токіо

З 18 по 25 травня 2019 року в м. Токіо (Японія) пройшов чемпіонат Світу з пауерліфтингу. На цей чемпіонат приїхало понад тисячу учасників з різних країн усього світу. Так в цих престижних змаганнях взяли участь й наші найсильніші спортсмени збірної команди ХНУРЕ з пауерліфтингу в складі збірної команди України.

Ястребов Михайло (ТРРЕАу-17-1) у впертій боротьбі за чемпіонський титул з представником команди Казахстану поступився лише 2,5 кг., зайняв другу сходинку п’єдесталу. З результатом 125 кг. У ваговій категорії до 53 кг. Михайло став срібним призером чемпіонату світу 2019.

Вдало дебютувала на цих змаганнях ще одна вихованка тренера, старшого викладача кафедри ФВС Дідюк Н.О., Дідюк Олена, яка вперше брала участь у міжнародних змаганнях та з результатом в жимі лежачи 72,5 кг. У своїй ваговій категорії посіла II місце серед дівчат.