6 липня на 47 році пішов з життя після важкої та затяжної хвороби Круковський Георгій Ігорович, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту.
З самого початку роботи виявив себе як досвідчений, сумлінний працівник. Він завжди був доброзичливий до колег, чим заслужив глибоку повагу серед співробітників та студентів.
Колектив кафедри фізичного виховання та спорту висловлює глибоку скорботу та співчуття рідним та близьким.

08.08.1976 – 06.07.2024

Докладніше
Кубок України з волейболу

21.06.2024

На минулому тижні у місті Полтаві пройшов кубок України з волейболу серед ветеранів. В змаганнях брали участь 72 команди у 16 номінаціях: 9 чоловічих та 7 жіночих.
Перемогу у чоловіків в номінації 55+ завоювала команда Локо-Ветеран м. Харків.
До складу команди увійшов співробітник кафедри фізичного виховання та спорту Кондратьєв Ігор Валерійович.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Докладніше
Всеукраїнський круглий стіл

18.06.2024

14 червня 2024 року було проведено  Всеукраїнський круглий стіл «Сучасні тенденції розвитку фізичного виховання у закладах вищої освіти України в умовах воєнного стану»  на кафедрі фізичного виховання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У ньому також брав участь доцент кафедри ФВС ХНУРЕ Коновалов Володимир Володимирович з доповіддю «Управління фізичною підготовкою військовослужбовців Служби безпеки України в умовах воєнної агресії рф проти України».

Докладніше
Змагання з настільного тенісу

17.06.2024

13 червня у Харкові пройшли змагання з настільного тенісу за програмою Спартакіади серед ЗВО.

Збірна команда ХНУРЕ у складі: Гуцуляк Єгор БМІм-23-1, Віннніков Іван ІТШІ- 23-1, Горішня Катерина ПЗПІ-22-6 стали Чемпіонами Спартакіади, залишивши позаду 10 сильніших ЗВО м. Харкова! Тренер збірної команди ХНУРЕ з настільного тенісу Коноваленко Оксана.

Докладніше
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу

17.05.2024

7-12 травня 2024 р. у м. Хамм (Люксембург) проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок.

У складі збірної команди України з пауерліфтингу гідно виступив студент нашого університету, Майстер спорту України, Шулепа Олександр (КІУКІ-21-10), який став бронзовим призером цих престижних міжнародних змагань з результатом у сумі триборства 650 кг і ще завоював 2 малі сріблі медалі у присіданнях, з результатом 265кг, і у тязі, з результатом 250кг. Вітаємо з чудовим дебютом Олександра та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Докладніше
Чемпіонат України з черлідінгу

18.04.2024

13 квітня 2024 р. у Львівській області пройшов Чемпіонат України з черлідінгу. Учасники змагалися у живописному куточку міста Винники, у чудовому залі спорткомплексу «Ємілі»!  Учасники прибули з різних міст України, багато було дітей  у різних номінаціях. У віковій категорії «Мастерс 25+» взяла участь команда «Nice Ladies». Глядачі оплесками супроводжували весь виступ команди! Серед учасниць цієї команди була старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Горшанкова Тамара Олександрівна! Судді високо оцінили виступ, команда стала Чемпіоном України! Подальші плани команди – підготовка та участь у Чемпіонаті Європи, що відбудеться  6-7 липня у Німеччині (м. Вісбаден). Вітаємо та бажаємо команді подальших успіхів!!!

Докладніше
Чемпіонат міста з чирлідингу «Незламний Харків»

07.04.2024

30 березня в нашому незламному Харкові відбувся Чемпіонат міста з чирлідингу «Незламний Харків». У складі команди, яка отримала заслужене золото, брала участь старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Горшанкова Тамара Олександрівна. Зараз команда готується до поїздки на Чемпіонат України, який відбудеться в місті Львів. Бажаємо команді перемоги.

Докладніше
Міжнародні змаганнях з Таеквон-до

17.03.2024

У березні студент факультету АКТ групи АКТАКІТ-20-2 Кирило Редькін у складі національної збірної команди України з Таеквон-до взяв участь у міжнародних змаганнях Roma Open 2024, що відбулись у Римі.

Кирило провів 4 бої в ваговій категорії до 75 кг та став призером змагань, а саме – виборов 3 місце в програмі “Спаринг” в особистому заліку, а також посів 2 місце з командного спарингу.

Докладніше
Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу

07.03.2024

З 18 лютого по 1 березня 2024 р. в м Коломиї Івано-Франківської області проходили три відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу, з жиму лежачи та з класичного жиму лежачи.
Члени збірної команди ХНУРЕ з пауерліфтингу гідно виступили на цих престижних змаганнях.
Шулепа Олександр (КІУКІ-21-10) – 1 місце, з пауерліфтингу серед юніорів,
Шулепа Олександр (КІУКІ-21-10) – 3 місце з пауерліфтингу серед дорослих,
Зайкіна Олександра – 1 місце з класичного жиму лежачи серед дівчат,
Сливка Тетяна (ВПВПС-21-5) – 3 місце за класичним жимом лежачи серед юніорок,
Дідюк Олена – 1 місце по жиму лежачи серед юніорок,
Дідюк Наталія (старший викладач кафедри ФВС) – 1 місце за класичним жимом лежачи та 1 місце в абсолютній ваговій категорії,
Попруга Віра (МТТЕ-20-1) – 1 місце по жиму лежачи серед юніорок,
Попруга Віра (МТТЕ-20-1) – 1 місце за класичним жимом лежачи серед юніорок.
У складі збірної команди Харківської області зайняли у командному заліку:
1-е місце з класичного жиму лежачи серед жінок-ветеранів М2,
2-е місце з пауерліфтингу серед юніорів,
2-е місце з пауерліфтингу серед чоловіків,
3-е місце з класичного жиму лежачи серед дівчат,
Тренера, старшого викладача кафедри ФВС Дідюк Наталю Олександрівну на чемпіонатах з жиму лежачи та з класичного жиму лежачи нагородили дипломами за підготовку чемпіонок України Дідюк Олени та Зайкіної Олександри.

Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу

Докладніше
Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ

29.02.2024

З 22 по 25 лютого у місті Вінниця відбулися змагання чемпіонату України з таеквон-до ІТФ на якому вдало виступила студентка гр. ІТІНФ-23-2 (факультет інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту) Владислава Варвашевич. У двох видах змагальної програми вона виборола срібну та бронзову медаль чемпіонату. Бажаємо Владиславі успіхів у подальших спортивних стартах!

Докладніше
ХІX літня Універсіади України з тхеквондо

25.02.2024

19-20 лютого в м. Хмельницький відбулись змагання ХІX літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, у яких взяли участь 56 спортсменів з 12 регіонів України. Харківський національний університет радіоелектроніки на цих змагання представляла студентка факультету інфокомунікацій, майстер спорту України Єлизавета Христенко. У боротьбі з сильнішими спортсменками України, Єлизавета виборола друге місце у ваговій категорії 62 кг. Бажаємо Єлизаветі подальших успіхів у спорті та навчанні.

Докладніше
Відкритий міський турнір з класичного пауерліфтингу

22.02.2024

17 лютого 2024 року у м. Лохвиця Полтавської області відбувся Відкритий міський турнір з класичного пауерліфтингу. Студент нашого університету, Шевченко Олег (ІТІНФ-22-2), виступав на цих змаганнях у ваговій категорії до 74 кг та став чемпіоном у жимі лежачи з результатом 95 кг. Вітаємо спортсмена з успішним виступом!