Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

online консультація

Розклад online консультацій з фізичного виховання

на осінній семестр 2021-2022 н.р.

https://meet.google.com/ajd-fyrh-zko

III пара

IV пара

ПН

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

наст.  теніс – Коноваленко О.К., Гелета Д.Д.

фітнес Семашко С.А., Крівенцова О.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

волейбол – Пономаренко О.В.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес Семашко С.А., Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

ВТ

баскетбол – Церковна О.В.

бадмінтон – Брагін Я.Ю.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

бокс – Хромих Р.В.

волейбол – Коновалов Д.О.,

Пономаренко О.В.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

наст.  теніс – Гелета Д.Д.

СР

волейбол – Коновалов Д.О.,

Пономаренко О.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

фітнес Крівенцова О.В., Семашко С.А.

СМГ – Оршацька Н.В.

баскетбол – Церковна О.В.

бокс – Хромих Р.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Крівенцова О.В., Семашко С.А.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

самбо – Круковський Г.І.

ЧТ

наст.  теніс – Гелета Д.Д.

бадмінтон – Брагін Я.Ю., Танянський С.Ф.

бокс – Хромих Р.В.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

бокс – Хромих Р.В.

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

наст.  теніс – Гелета Д.Д.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Кутузов М.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

баскетбол – Церковна О.В. (V пара)

ПТ

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

наст.  теніс – Гелета Д.Д.

фітнес Крівенцова О.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

футбол – Лисакевич В.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

баскетбол –  Церковна О.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

наст.  теніс – Гелета Д.Д., Коноваленко О.К.

фітнес Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

самбо – Круковський Г.І.

СМГ – Оршацька Н.В., Грохова Г.П.

бокс – Хромих Р.В.