Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Чемпіонат України з пауерліфтингу

9.02.2024 р. в м. Коломия Івано-Франківської області пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих. Студент нашого університету, один з найсильніших спортсменів секції силових видів спорту,  МСУ Шулепа Олександр (КІУКІ-21-5), показавши відмінні результати в присіданнях – 230 кг, у жимі – 110кг, у тязі – 202.5 кг та у сумі триборства – 542.5 кг, зайняв третє місце і став володарем чотирьох бронзових медалей (трьох малих у кожному русі, та однієї великої у сумі) у ваговій категорії до 83кг на цих престижних змаганнях. Але на цьому чемпіонаті Олександр ще буде виступатиме у своїй віковій категорії та боротиметься за місце у збірній команді України серед юніорів. Чекаємо на цей виступ та вболіваємо за студента з нашого університету!