Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Обласні спортивні змагання з армспорту

13-14 листопада 2019 р. обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО харківської області з армспорту.

Наша збірна команда у складі 18 кращих спортсменів університетів завоювала почесне 4 місце серед 16 команд, у числі яких виступали чемпіони та призери харківської області та України з армспорту.

Хлопці гідно боролися за призові місця та завоювали 9 медалей на цих змаганнях. Так Чемпіонами та призерами в нашій команді стали

Луцков Владислав (ІТІНФ-17-2) – III

Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту Обласні спортивні змагання з армспорту