Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Відкрита Першість НТУ «ХПІ» з важкої атлетики

28.11.19 р в спортивному комплексі політехнічного університету пройшло Відкрита Першість НТУ «ХПІ» з важкої атлетики на призи первинної профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ».

У цих змаганнях взяли участь студенти нашого університету. Хлопці показали хороші результати та здобули найвищі нагороди.

Кулік Аліна (АКТАКІТ-17-2) зайняла I місце у ваговій категорії до 55 кг. І стала абсолютним чемпіоном на цих змаганнях серед дівчат.

Нікітін Микита (ЕСТМу-19-1) зайняв I місце серед юнаків у ваговій категорії до 61 кг. та Коваль Богдан (ІТКНз-17-2) також зайняв I місце у своїй ваговій категорії до 73 кг.

Відкрита Першість НТУ «ХПІ» з важкої атлетики Відкрита Першість НТУ «ХПІ» з важкої атлетики Відкрита Першість НТУ «ХПІ» з важкої атлетики