Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Відкритий чемпіонат Харківської області з класичного жиму лежачи

17 жовтня 2020 року відбувся Відкритий чемпіонат Харківської області з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

На цих змаганнях студенти нашого університету показали хороші результати та довели своє право на участь у чемпіонаті України з жиму лежачи серед найсильніших спортсменів країни.

Так, Нарватов Олександр (ПЗПІ-19-2), у ваговій категорії до 93 кг, з результатом 145 кг у жимі лежачи, зайняв I місце та став абсолютним чемпіоном Відкритого чемпіонату харківської області серед юнаків.

У жимі лежачи серед юніорів та юніорок наш ЗВО представили три спортсмена та дві спортсменки.

Лукієнко Ігор (АКТСІу-18-2), який, у ваговій категорії до 59 кг, з результатом 105 кг в жимі лежачи, зайняв I місце. Фаброван Рустам (ЕЕПС-19-1) у ваговій категорії до 66 кг, з результатом 87,5 кг, посів III місце. І на жаль Гриценко Іван (КІУКІ-18-5) не потрапив до трійки лідерів, так як в третьому підході йому не підкорилася вага 135 кг. Закінчив змагання Іван з результатом 130 кг та посів четверте місце у ваговій категорії до 83 кг.

Успішними були змагання для наших дівчат.

Так, Мазел Марія (КІУКІу-19-2), з результатом в жимі лежачи 50 кг, у ваговій категорії до 52 кг, зайняла II місце та Ахременко Вікторія (ІТШІ-17-1), з результатом 60 кг, у ваговій категорії до 57 кг, зайняла також II місце.

Серед жінок в двох номінаціях виступала МСМК з пауерліфтингу, старший викладач кафедри ФВС, тренер збірної команди університету з пауерліфтингу, Дідюк Наталія Олександрівна, яка з результатом в жимі лежачи 75 кг, посіла 1 та 2 місця у своїй ваговій категорії у двох вікових групах.

Вітаємо юнаків та дівчат, а також їх тренера з успішним виступом на цих змаганнях!

Відкритий чемпіонат Харківської області з класичного жиму лежачи