Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Досягнення

35) 29-30.10.2019 р змагання з настільного тенісу «Спорт протягом життя».

Збірна команда ХНУРЕ – чоловіки стала Чемпіонами Спартакіади серед 25 команд ВНЗ.

Жіноча збірна посіла III місце, загальне місце II.

 

34) 27 жовтня 2019 р. відкритий Кубок м. Харкова з класичного жиму лежачи.

Лукієнко Ігор (АКТСу-18-2) – I місце

Бондаренко Юрій (АКТАКІТ-16-2) – I місце

Гриценко Іван (КІУКІ-18-5) – I місце

Нарватов Олександр (ПЗПІ-19-2) – III місце

 

33) 21-30 жовтня 2019 р змагання з волейболу Першість ХНУРЕ серед студентів першого року навчання. 1 місце команда факультету ІРТЗІ, 2 місце команда факультету КІУ, 3 місце команда факультету ІК.

 

32) 17.10.2019 Турнір імені Б.П. Ланевський з баскетболу. Кращий гравець команди ХНУРЕ Ілля Шутєєв.

 

31) 13.10.2019 р., Аерокосмічний Університет, відкритий обласний турнір з боротьби самбо. Збірна команда завоювала дві золоті медалі та одну срібну.

 

30) 28 вересня 2019 р., м. Харків командний турнір зі стронгмену, «Студентський богатир – 2019».

У складі збірної команди виступали Бондаренко Юрій (АКТАКИТ-16-2) та Іванов Владислав (ЕЕПС-16-1).

 

29) 23-26 вересня 2019 р, м. Харьков, Першість ХНУРЕ з настільного тенісу.

I місце Пархоменко Юлія ПЗПІ-19-1

II місце Сігута Діана ПЗПІ-19-3

III місце Раневая Тетяна ПЗПІ-19-2

I місце Варченко Михайло МТТЕ-19-1

II місце Гоцуляк Єгор БІБМІ-19-1

III місце Іванов Владислав АКТАКИТ-19-1

 

28) 01-02.06.2019, м. Білгород-Дністровський, Кубок Світу з Козацькому поєдинку, Єлизавета Шевченко гр. АКТАКІТ-18-1 два перших місця.

 

27) 03.06.2019, Першість Студентської ліги м. Харків по волейболу, 1 місце. У фіналі зустрілися команди ХНУРЕ та ХГАФК. Наша команда перемогла з рахунком 3:0.

 

26) 18-25.05.2019, м. Токіо (Японія) Чемпіонат Світу з пауерліфтингу, Ястребов Михайло гр. ТРРЕАу-17-1, 2 м.

 

25) 10-15.04.2019, збірна команда ХНУРЕ зі спортивного орієнтування I місце, Чемпіонат України у смт Малинівка: Федотов Ілля гр. КУКІ-17-7, Шанін Андрій гр. ПІ-15-5, Чумаченко Дмитро гр. ІТІНФ-18-3, Ісаєнко Андрій гр. ТКН-18-3, Коноваленко Микола гр. ТРТК-16-1, Муравчик Алена гр. ІТКН-18-8, Замараева Анна гр. ВПВПС-17-7.

Збірна команда ХНУРЕ зі скелелазіння: I місце на Чемпіонаті України в с. Буки Черкаської області: Сотников Клим гр. ПЗПІ-18-6, Замараева Анна гр. ВПВПС-17-7, Вечірко Ксенія гр. СТЗІ-15-1.

Заєць Тетяна гр. ПЗПІ-18-4, I місце, Спартакіада ​​Харківської області зі скелелазіння.

 

24) 08.05.2019, ХНУРЕ, змагання з настільного тенісу за програмою Спартакіади ХНУРЕ серед іноземних студентів. 1 м. – Мамедов Алескер Бабир Огли, 2 м.- Мамедов Камандар Бабир Огли, 3 м. – Егендурдіеев Шагелді

 

23) 25 квітня 2019 року в Харкові пройшов чемпіонат Харківської області з важкої атлетики. У ваговій категорії до 67 кг. студент нашого університету Крикля Олександр (ТРРТ-17-1) з сумою двоборства 138 кг. зайняв III місце.

 

22) 25.04.2019, відкритий турнір ХНУМГ з армспорту, Луцков Владислав гр. ІТІНФ-17-2, 3 м .; Більдій Дмитро гр. ТРРЕА-17-1, 1 м.

 

21) 24.04.2019, спортивна аеробіка «Спорт протягом життя», збірна ХНУРЕ 3 м.

 

20) 23-25.04.2019, м Харків, Чемпіонат України з козацького двобою, Ковтун Сергій гр. ІТКН-17-1, 1 м. І Шевченко Єлизавета гр. АКТАКОМ-18-1, 1 м., Випускник факультету КН Андрій Боцман 3 м.

 

19) 20-21.04.2019, Влас Зубенко гр. АКТТРРЕА-17-1, Чемпіонат України зі спортивної аеробіки, 2 місце в індивідуальному заліку.

 

18) 20-21.04.2019, Владислав Луцков гр. ІТІНФ-17-2, відкритий Чемпіонат міста з армспорту, 3 абсолютне місце серед всіх учасників змагань, а також 3 місце у ваговій категорії понад 63 кг.

 

17) 11-13.04.2019, м. Глухів, ХХ відкритий турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті Костянтина Реви.

Кращим гравцем стала старший викладач кафедри ФВС ХНУРЕ Олена Володимирівна Пономаренко.

 

16) 12.04.2019, обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» з важкої атлетики.

Іван Грицай – 1 м., Аліна Кулик, Юрій Бондаренко, Владислав Берлан – 2 м., Вікторія Ахріменко – 3 м.

 

15) 05.04.2019, м. Івано-Франківськ, XIX літня Універсіада України з тхеквондо ВТФ (олімпійська версія), Владислав Таранов гр. КІ-14-7, 1 м.

 

14) 03-06.04.2019, м Одеса, Чемпіонат України з армспорту, Владислав Луцков гр. ІТІНФ-17-2, 2 м.

 

13) 01-02.04.2019, Весняне Першість ХНУРЕ з настільного тенісу. 1 м. Самчик Олександр, 1 м. Скакунова Інна, 2 м. Мартиросов Тимур, 3 м. Нестеров Сергій

 

12) 29-31.03.2019, ХНУБА, щорічні змагання «Спорт протягом життя» з боксу.

1 м. – Антон Рогачов, Дмитро Рябовол та Вероніка Рошка.

2 м. – Анна Казакова гр. КН-15-6.

3 м. – Дзіман Олександра, Бойко Олександра, Тимошенко Дар’я, Нікітіна Анастасія, Соляник Анастасія, Іевлев Ілля, Амос Амао Пол Олуваніфемі, Рибін Євген, Сухачов Костянтин.

 

11) 23-24.03.2019, м Харків, Чемпіонат України з тхеквондо, Таранов Владислав гр. КІ-14-7, 3 м.

 

10) 18-19.03.2019, ХНУРЕ, Чемпіонат з настільного тенісу серед гуртожитків.

I м. – гуртожиток № 4: Самелюк Андрій, Каліберда Сергій, Нестеров Сергій

II м. – гуртожиток № 7: Галій Анна, Ларіонов Віталій, Самчик Олександр

III м. – гуртожиток № 8: Лифар Дмитро, Жівотінській Артем, Прилуцький Олександр

 

9) 21-22.03.2019, ХАУ обласні змагання серед студентів «Спорт протягом життя». Команда ХНУРЕ отримала дев’ять призових та четверте спільне командне місце:

Свиридова Юлія гр. ВВС-16-1 III місце

Алмакової Анастасія гр. ІФН-15-2 II місце

Шевченко Єлизавета гр. АКІТ-18-1 III місце

Міхневич Тетяна гр. ПІ-15-1 III місце

Рошка Вероніка гр. ПІ-18-6 II місце

Соляник Анастасія гр. ПІ-18-6 II місце

Нікітіна Анастасія гр. ПІ-18-6 III місце

Сидоркин Михайло гр. БІБМІу-17-1 II місце

Карабін Владислав гр. РЕА-17-1 II місце

 

8) 10.03.2019, Відкритий Чемпіонат Харкова з класичного пауерліфтингу, Філіп Кравченко, I та II місця.

 

7) 08-10.03.2019, м. Київ, Х чемпіонату України з хортингу. Зайняли призові місця: Казакова Анна гр. КН-15-6 – чемпіонка України; Назаренко Юлія гр. КІУКІ-17-5 – бронзовий призер.

 

6) 04.03.2019, НФУ, волейбол серед жіночих команд «Квітуча та красива». Збірна команда ХНУРЕ зайняла I місце.

 

5) 02.03.2019, ХНАДУ, Чемпіонат Харківської області зі спортивної аеробіки. Збірна команда ХНУРЕ зайняла 3 м. у категорії «аеростеп». Студент ХНУРЕ Влас Зубенко гр. АКТТРРЕА-17-1, став чемпіоном у категорії індивідуальних виступів чоловіків.

 

4) 15-17.02.2019, щорічне студентське змагання з пауерліфтингу «Спорт протягом життя». Збірна посіла підсумкове III місце, а в особистому заліку студенти ХНУРЕ показали наступні результати:

Бродягіна Дарина (ІТКН-18-3) – II місце

Семчук Марина (МНТМН-17-1) – III місце

Ястребов Михайло (ТРРЕАу-17-1) – II місце

Іванов Владислав (ЕЕПС-16-1) – II місце, виконав норматив кандидата у майстри спорту України з пауерліфтингу

Бондаренко Юрій (АКТАКОМ-16-2) – III місце

Лукієнко Ігор (АКТС-18-2) – IV місце

КМС Солодченко Кирило (ІНФм-18-2) – IV місце

КМС Максимов В’ячеслав (СІ-15-1) – IV місце

 

3) 10.02.2019, Владислав Луцков гр. ІТІНФ-17-2, Українська ліга кваліфікованих армрестлерів, 2 м.

 

2) 1-2.02.2019, Анастасія Андрєєва та Яніна Ільченко, г. Харьков, Чемпіонат з черліденгу, 1 м. хіп-хоп дует.

 

1) 29.01.2019 змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників ХНУРЕ

Чоловіки:

1 місце Макашев Сергій – провідний інженер відділу ліцензування акредитації внутрішньої системи якості освіти

2 місце Балакірєв Сергій – старший лаборант кафедри ФВС

3 місце Єфімов Євген – інженер I категорії відділу НДДКР

Жінки:

1 місце Перова Ірина – доцент кафедри БМІ

2 місце Довгопол Ніна – доцент кафедри ЕК

3 місце Гелета Діана – викладач кафедри ФВС