Мова:

Новини

Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу

07.03.2024

З 18 лютого по 1 березня 2024 р. в м Коломиї Івано-Франківської області проходили три відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу, з жиму лежачи та з класичного жиму лежачи.
Члени збірної команди ХНУРЕ з пауерліфтингу гідно виступили на цих престижних змаганнях.
Шулепа Олександр (КІУКІ-21-10) – 1 місце, з пауерліфтингу серед юніорів,
Шулепа Олександр (КІУКІ-21-10) – 3 місце з пауерліфтингу серед дорослих,
Зайкіна Олександра – 1 місце з класичного жиму лежачи серед дівчат,
Сливка Тетяна (ВПВПС-21-5) – 3 місце за класичним жимом лежачи серед юніорок,
Дідюк Олена – 1 місце по жиму лежачи серед юніорок,
Дідюк Наталія (старший викладач кафедри ФВС) – 1 місце за класичним жимом лежачи та 1 місце в абсолютній ваговій категорії,
Попруга Віра (МТТЕ-20-1) – 1 місце по жиму лежачи серед юніорок,
Попруга Віра (МТТЕ-20-1) – 1 місце за класичним жимом лежачи серед юніорок.
У складі збірної команди Харківської області зайняли у командному заліку:
1-е місце з класичного жиму лежачи серед жінок-ветеранів М2,
2-е місце з пауерліфтингу серед юніорів,
2-е місце з пауерліфтингу серед чоловіків,
3-е місце з класичного жиму лежачи серед дівчат,
Тренера, старшого викладача кафедри ФВС Дідюк Наталю Олександрівну на чемпіонатах з жиму лежачи та з класичного жиму лежачи нагородили дипломами за підготовку чемпіонок України Дідюк Олени та Зайкіної Олександри.

Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу Відбіркові Чемпіонати України з пауерліфтингу

Докладніше
Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ

29.02.2024

З 22 по 25 лютого у місті Вінниця відбулися змагання чемпіонату України з таеквон-до ІТФ на якому вдало виступила студентка гр. ІТІНФ-23-2 (факультет інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту) Владислава Варвашевич. У двох видах змагальної програми вона виборола срібну та бронзову медаль чемпіонату. Бажаємо Владиславі успіхів у подальших спортивних стартах!

Докладніше
ХІX літня Універсіади України з тхеквондо

25.02.2024

19-20 лютого в м. Хмельницький відбулись змагання ХІX літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, у яких взяли участь 56 спортсменів з 12 регіонів України. Харківський національний університет радіоелектроніки на цих змагання представляла студентка факультету інфокомунікацій, майстер спорту України Єлизавета Христенко. У боротьбі з сильнішими спортсменками України, Єлизавета виборола друге місце у ваговій категорії 62 кг. Бажаємо Єлизаветі подальших успіхів у спорті та навчанні.

Докладніше
Відкритий міський турнір з класичного пауерліфтингу

22.02.2024

17 лютого 2024 року у м. Лохвиця Полтавської області відбувся Відкритий міський турнір з класичного пауерліфтингу. Студент нашого університету, Шевченко Олег (ІТІНФ-22-2), виступав на цих змаганнях у ваговій категорії до 74 кг та став чемпіоном у жимі лежачи з результатом 95 кг. Вітаємо спортсмена з успішним виступом!

Докладніше
Чемпіонат України з пауерліфтингу

09.02.2024

9.02.2024 р. в м. Коломия Івано-Франківської області пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу серед дорослих. Студент нашого університету, один з найсильніших спортсменів секції силових видів спорту,  МСУ Шулепа Олександр (КІУКІ-21-5), показавши відмінні результати в присіданнях – 230 кг, у жимі – 110кг, у тязі – 202.5 кг та у сумі триборства – 542.5 кг, зайняв третє місце і став володарем чотирьох бронзових медалей (трьох малих у кожному русі, та однієї великої у сумі) у ваговій категорії до 83кг на цих престижних змаганнях. Але на цьому чемпіонаті Олександр ще буде виступатиме у своїй віковій категорії та боротиметься за місце у збірній команді України серед юніорів. Чекаємо на цей виступ та вболіваємо за студента з нашого університету!

Докладніше
Чемпіонат України зі стрільби з лука

08.02.2024

23-28.01.2024 р. в м. Львів проводився Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів зі стрільби з лука. Студентка нашого університету Постельняк Софія (група ІТШІ-22-4), посіла 1 місце у складі збірної команди Харківської області. Пишаємося новим досягненням нашої студентки та бажаємо подальших перемог і в спорті і в навчанні!

Докладніше
Попрузі Вірі присвоєне «Майстер спорту України міжнародного класу»

19.01.2024

Студентка Харківського національного університету радіоелектроніки Вера Попруга (група МТТЕ-20-1) стала гросмейстером з шашок.

Відповідно до наказу Мінмолодьспорту №86 від 04.01.2024 року Попрузі Вірі Віталіївні присвоєне спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» – гросмейстер у шашках. Норматив спортсменка виконала на чемпіонаті Європи з шашок-100 серед жінок, що відбувся у Нідерландах (3 місце в турнірі з швидкої гри).

Докладніше
Пішов з життя Танянський Станіслав Федорович

05.01.2024

4 січня на 85 році пішов з життя після важкої хвороби Танянський Станіслав Федорович, колишній завідувач кафедри фізичного виховання та спорту.

Він працював на кафедрі з 1969 року старшим викладачем, а з 1973 року по 2019 рік завідувачем кафедри.

Докладніше
Чемпіонат Харківської області з жиму лежачи

28.12.2023

23 грудня 2023 року у м. Харкові пройшов чемпіонат Харківської області з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед усіх вікових категорій. Від нашого спортивного клубу “Радіотехнік ХНУРЕ” під керівництвом тренера – викладача МСМКУ Дідюк Наталії Олександрівни, взяли участь 8 спортсменів, і всі вони принесли медалі різної гідності у скарбничку нашого клубу.

Серед наймолодших учасників виступила Зайкіна Олександра, яка покращила свій особистий результат у класичному жимі лежачи та посіла 1 місце у своїй ваговій категорії. Серед юніорок до 23 років виступила Сливка Тетяна (ВПВПС-21-5), яка у ваговій категорії до 52 кг, легко впоралася з вагою 35 кг і посіла також 1 місце, а в екіпірувальному дивізіоні чемпіоном цих змагань стала Дідюк Альона, у ваговій категорії 57 кг з результатом у жимі лежачи 85 кг.

Докладніше
Кубку світу з тхеквондо

27.12.2023

З 1 по 3 грудня у місті Солонік (Греція) пройшли змагання Кубку світу з тхеквондо, в яких у складі збірної команди України взяла участь студентка першого курсу нашого Університету, Варвашевич Владислава. В напруженій боротьбі з кращими тхеквондистками світу Владислава виборола срібну та бронзову медаль у різних видах змагальної програми. Вітаємо Владиславу з вдалим виступом та бажаємо подальших змагальних успіхів!

Докладніше
Кубок України з класичного пауерліфтингу

05.12.2023

23-27.11.2023 р. в м. Коломия Івано-Франківської області пройшов Кубок України з класичного пауерліфтингу. Студент нашого університету, Шулепа Олександр (КІУКІ-21-5), показавши відмінні результати в присіданнях – 220 кг, у жимі – 120кг, у тязі – 230 кг та у сумі триборства – 570 кг, вперше виконав норматив майстра спорту України з класичного пауерліфтенгу у ваговій категорії до 74 кг на цих престижних змаганнях. Бажаємо спортсмену подальших досягнень в цієї галузі! Тренер секції силових видів спорту Дідюк Н. А.

Докладніше
Чемпіонат Естонії з класичного жиму лежачи

11.11.2023

Фурсал Євген (ПЗПІ-22-4) 11.11.2023 виступив на чемпіонаті Естонії з класичного жиму лежачи серед юнаків в місті Kilingi-Nõmme у ваговій категорії до 83 кг. Він показав свій кращий результат у жимі – 110 кг, та зайняв 5 місце. Оскільки Євген не громадянин Естонії, то вважав, що його не допустять до участі у змаганнях з урахуванням результату, і він вирішив не знижувати зайвих 2 кг власної ваги, хоча в меншій категорії у нього були усі шанси потрапити до трійки сильніших. Але ж це не останні змагання. Тому вітаємо Євгенія з гарним виступом на чемпіонаті країни та чекаємо на нові досягнення у пауерліфтингу!