Department of Physical Education and Sport

Language:

online consultation

Schedule of online physical education consultations

for the spring semester 2021-2022 academic year

meet.google.com/buz-atjo-mpe

III lesson

IV lesson

Mo

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – O. Konovalenko, D. Geleta

fitness – S. Semashko, E. Kriventsova

Special medical group – N. Orshatskaya

sambo – G. Krukovsky

 

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

kickboxing – A. Litvinenko

sambo – G. Krukovsky

fitness – S. Semashko, E. Kriventsova

football – M. Kutuzov

Special medical group – N. Orshatskaya

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – D. Geleta

Tu

badminton – Y. Bragin

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – A. Prisych

football – V. Lisakevich

Special medical group – N. Orshatskaya

table tennis – D. Geleta, O. Konovalenko

boxing – R. Khromykh

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

fitness – A. Prisych

football – V. Lisakevich

Special medical group – N. Orshatskaya

table tennis – D. Geleta

We

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

athletics – T. Zakhvatova

fitness – S. Semashko, E. Kriventsova

Special medical group – N. Orshatskaya

boxing – R. Khromykh

sambo – G. Krukovsky

basketball – E. Tserkovnaya

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – S. Semashko, E. Kriventsova

Special medical group – N. Orshatskaya

table tennis – D. Geleta

Th

 

table tennis – D. Geleta

badminton – Y. Bragin, S. Tanyansky

boxing – R. Khromykh

athletics – T. Zakhvatova

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – A. Prisych

Special medical group – N. Orshatskaya

boxing – R. Khromykh

table tennis – D. Geleta

sambo – G. Krukovsky

fitness – A. Prisych

football – M. Kutuzov

Special medical group – N. Orshatskaya

Fr

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

fitness – E. Kriventsova

football – V. Lisakevich

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

 

basketball – E. Tserkovnaya

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – D. Geleta

fitness – E. Kriventsova

football – M. Kutuzov

sambo – G. Krukovsky

boxing – R. Khromykh