Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

online консультація

Розклад online консультацій з фізичного виховання

на весняний семестр 2021-2022 н.р.

meet.google.com/buz-atjo-mpe

III пара

IV пара

ПН

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Коноваленко О.К., Гелета Д.Д.

фітнес Семашко С.А., Крівенцова О.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

самбо – Круковський Г.І.

футбол – Лисакевич В.В.

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес Семашко С.А., Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

СМГ – Оршацька Н.В.

ВТ

бадмінтон – Брагін Я.Ю.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

настільний теніс – Коноваленко О.К., Гелета Д.Д.

бокс – Хромих Р.В.

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Лисакевич В.В.

СМГ – Оршацька Н.В.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

СР

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

фітнес Крівенцова О.В., Семашко С.А.

СМГ – Оршацька Н.В.

бокс – Хромих Р.В.

самбо – Круковський Г.І.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Крівенцова О.В., Семашко С.А.

СМГ – Оршацька Н.В.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

баскетбол –  Церковна О.В.

ЧТ

настільний теніс – Гелета Д.Д.

бадмінтон – Брагін Я.Ю., Танянський С.Ф.

бокс – Хромих Р.В.

легка атлетика – Захватова Т.Є.

кікбоксинг – Литвиненко А.М.

фітнес – Прісич О.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В.

бокс – Хромих Р.В.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

самбо – Круковський Г.І.

фітнес – Прісич О.Ю.

футбол – Кутузов М.Ю.

СМГ – Оршацька Н.В.

ПТ

волейбол – Коновалов Д.О., Пономаренко О.В.

фітнес Крівенцова О.В.

футбол – Лисакевич В.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

баскетбол –  Церковна О.В.

силиві види спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт) – Дідюк Н.О.

настільний теніс – Гелета Д.Д.

фітнес Крівенцова О.В.

футбол – Кутузов М.Ю.

самбо – Круковський Г.І.

бокс – Хромих Р.В.