Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Збірна команда з пауерліфтингу зайняла III місце з пауерліфтингу

Збірна команда з пауерліфтингу нашого університету під керівництвом тренера, старшого викладача кафедри ФВС Дідюк Н.О. зайняла почесне III місце серед 17 команд м. Харкова в обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО Харківської області з пауерліфтингу, які проходили 13-15.12.2019 р. у спортивному комплексі ХТУБА.

Кращі з кращих студенти ХНУРЕ захищали честь нашого університету на цих змаганнях та показали високі спортивні результати та особисті рекорди.

Так Бондаренко Юрій (АКТАКІТ-16-2) зібравши суму триборства 630 кг. (присідання – 225 кг., жим – 150 кг., тяга – 255 кг.) зайняв III місце в категорії до 120 кг. Та вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України з пауерліфтингу.

Повторили цю ж норму силового триборства Іванов Влад (ЕЕПС-16-1) в категорії до 80 кг. з сумою 512,5 кг. та Максимов В’ячеслав (КТРСм-19-1), який так само зайняв III місце в соєю ваговій категорії до 83 кг. (присідання – 212 кг., жим – 142,8 кг., тяга – 220 кг.) з сумою 575 кг.

Чемпіонами цих змагань стали Бродягіна Дарина (ІТКН-18-3) у ваговій категорії до 52 кг. з сумою триборства 235 кг. (присідання – 87,5 кг., жим – 45 кг., тяга – 102,5 кг.) та Лукієнко Ігор (АКТС-18-2) у ваговій категорії до 59 кг. з сумою 385 кг. (присідання – 135 кг., жим – 95 кг., тяга – 155 кг.).

Успішними змагання стали й для Ахременка Вікторії (КНШІ-17-1), яка стала срібним призером у своїй ваговій категорії із сумою в трьох рухах 240 кг. (присідання – 85 кг., жим – 55 кг., тяга – 100 кг.).

Великий внесок у загальнокомандний залік внесли дебютанти цих змагань Мазел Марія (КІУКІу-19-2), Нікітін Микита (ЕСТМу-19-1), Щербак Олександр (ІТКН-18-9), Кравченко Філіп (ІТКН-18-7), Гриценко Іван (КІУКІ-18-5), Нарватов Олександр (ПЗПІ-19-2).

Хлопці відмінно себе показали на перших своїх змаганнях з пауерліфтингу та встановили свої особисті рекорди.

Бажаємо Вам членам збірної команди ХНУРЕ з пауерліфтингу подальших успіхів та нових перемог у Новому році!