Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Чемпіонат Європи з шашок-64 серед молоді та юнаків

Поздоровляємо Попругу Віру з успішним виступом на чемпіонаті Європи  з шашок-64 серед молоді та етапі Кубку світу з шашок-64 серед жінок. Студентка ХНУРЕ (1 курс, група МТТЕ-20-1) у турецькому місті Кушадасі змогла вибороти дві медалі.

ДОКЛАДНІШЕ:

З 25 квітня по 4 травня у турецькому місті Кушадасі відбулися змагання з шашок-64 – молодіжний чемпіонат Європи та етап Кубку світу Turkish Open 2021 серед дорослих.

У молодіжному чемпіонаті Європи на «малій» дошці були зіграні три турніри за різними версіями шашок-64. У швидкій та блискавичній грі спортсмени змагалися за правилами «російської» версії шашок, в класичній (найпрестижнішій) – за правилами «бразильської» версії шашок. Змагання серед молоді проводилися у шести вікових категоріях. У кожній розігрувався комплект медалей і кубків серед юнаків та дівчат.

Майстер спорту Віра Попруга виступала серед дівчат вікової групи до 20 років й виборола дві нагороди: срібну медаль – у змаганнях серед студентів (за підсумками турніру з класичної гри); бронзову медаль – за підсумками турніру з швидкої гри.

Цікавою була боротьба і на етапі Кубку світу серед дорослих. У змішаному турнірі з блискавичної гри брали участь 28 спортсменів, серед яких – 5 міжнародних гросмейстерів та 6 міжнародних майстрів. У підсумку майстер спорту України Віра Попруга посіла 4 місце серед жінок.

До відома: у шашках Віра Попруга є: