Кафедра фізичного виховання та спорту

Мова:

Відкриття нової навчально-наукової лабораторії

14 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулось урочисте відкриття нової навчально-наукової лабораторії спортивної медицини та фізичної реабілітації кафедри біомедичної інженерії. Відкриття єдиної в Харкові лабораторії спортивної медицини та фізичної реабілітації стало можливим завдяки міжнародній співпраці кафедри БМІ, сприянню адміністрації університету радіоелектроніки та кафедри фізичного виховання і спорту.
“Відкриття лабораторії пов’язане для нас з найважливішими подіями: у минулому році ХНУРЕ відсвяткував своє 90-річчя, у цьому році – 50-річчя кафедри БМІ. Найближчим часом лабораторії буде присвоєно ім’я “Моторика” – зазначив науковий керівник лабораторії, професор, лауреат Державної премії, завідувач кафедри БМІ Олег Аврунін.
Діяльність лабораторії сприятиме розширенню тематики наукових досліджень, отриманню фундаментальних результатів, що відрізняються високим ступенем новизни, створить необхідні умови для підготовки кваліфікованих фахівців, об’єднавши потенціал двох кафедр, а також буде підтримувати та просувати здоровий спосіб життя на всіх рівнях активності та сприяти досягненню цілей сталого розвитку.
У рамках Стратегії розвитку Університету, спрямованої на підвищення наукового потенціалу, просування у світових рейтингах, збереження здоров’я та благополуччя, лабораторія обладнана сучасним спортивним і діагностичним устаткуванням, за допомогою якого можна не тільки проводити дослідження, а й підтримувати спортивну форму, тож запрошуємо всіх бажаючих долучатися до наукової роботи та тренувань.

 

Відкриття нової навчально-наукової лабораторії          Відкриття нової навчально-наукової лабораторії