Department of Physical Education and Sport

Language:

online consultation

Schedule of online physical education consultations

for the spring semester of the 2020-2021 academic year

https://meet.google.com/efq-heqk-doh

 

III lesson

IV lesson

Mo

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – O.Konovalenko

athletics – T. Zakhvatova

fitness – S. Semashko, E. Kriventsova

special medical group  – N. Orshatskaya

basketball – V. Osipov

kickboxing – A. Litvinenko

sambo – G. Krukovsky

fitness – S. Semashko, E.Kriventsova

football – M.Kutuzov

special medical group – V.Ganshina

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

Tu

basketball – V. Osipov

badminton – Y. Bragin

table tennis – D. Geleta

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – A. Prisich

football – V. Lysakevich

special medical group  – N. Orshatskaya

boxing – R. Khromykh

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

fitness – A. Prisich

football – V. Lysakevich

special medical group  – N. Orshatskaya

We

volleyball – E. Ponomarenko

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – O. Konovalenko

athletics – T. Zakhvatova

fitness – E. Kriventsova

special medical group – V. Ganshina

basketball – E. Tserkovnaya

badminton – Y. Bragin, S. Tanyansky

table tennis – D. Geleta

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – E. Kriventsova

special medical group – V. Ganshina

boxing – R. Khromykh

sambo – G. Krukovsky

Th

 

basketball – V. Osipov

kickboxing – A. Litvinenko

fitness – A. Prisich

special medical group  – N. Orshatskaya

 

boxing – R. Khromykh

volleyball – D. Konovalov, E. Ponomarenko

table tennis – D. Geleta

sambo – G. Krukovsky

fitness – S. Semashko

football – M. Kutuzov

special medical group – V. Ganshina

Fr

volleyball – D. Konovalov

table tennis – O. Konovalenko

fitness – E. Kriventsova

special medical group  – N. Orshatskaya

boxing – R. Khromykh

football – V. Lisakevich

 

basketball – E. Tserkovnaya

badminton – Y. Bragin, S. Tanyansky

power sports (powerlifting, weightlifting, kettlebell lifting) – N. Didyuk

table tennis – D. Geleta

athletics – T. Zakhvatova

boxing – R. Khromykh

fitness – E. Kriventsova

football – M. Kutuzov

sambo – G. Krukovsky

special medical group  – N. Orshatskaya